Reklamácie, starostlivosť o látky, pranie, naša garancia

Starostlivosť o potlačené látky

Vážení zákazníci sevencats, radi by sme vás informovali o správnej starostlivosti o nami potlačené látky, aby ste si mohli dlhodobo užívať krásu a kvalitu našich výrobkov. Dodržiavanie správnej starostlivosti je kľúčové pre udržanie farieb a tvaru látky.

1. Pranie na 30°C

Všetky naše potlačené látky je najlepšie prať na teplote 30 stupňov Celzia. Vyššie teploty môžu spôsobiť vyblednutie farieb a neprimerané zrazenie tkaniny. V prípade farebných a vzorovaných látok odporúčame používať jemné pracie prostriedky určené pre farebné tkaniny.

2. Ručné pranie

Ak chcete zachovať vlákno a farebnosť potlačených vzorov, odporúčame látky prať v rukách. Ručné pranie znižuje riziko poškodenia textílií a zároveň udržuje kvalitu potlačí.

3. Pranie na rub

Pri praní obráťte látku na rub. To pomôže chrániť potlačený vzor pred trením a opotrebovaním počas prania.

4. Opatrnosť pri žehlení

V prípade potreby žehlite látku na rub pri nízkej teplote. Vyššie teploty môžu mať nežiaduce účinky na potlačený vzor. Prírodné látky môžete žehliť normálne, pri polyesterových látkach je potrebná opatrnosť, aby sa vzor látky pôsobením tepla nepreniesol na inú časť výrobku.

5. Vyhýbajte sa chemickému čisteniu

Odporúčame vyhýbať sa chemickému čisteniu, pretože chemikálie používané pri tomto procese môžu ovplyvniť potlačené farby a kvalitu látky.

6. Sušička a opatrnosť pri sušení

Chceme vás upozorniť na dôležitý aspekt starostlivosti o nami potlačené látky - nesušte ich v sušičke. Sušičky spôsobia nadmerné trenie a teplotné pôsobenie, čo negatívne ovplyvní farbu a textúru potlače.

Pre optimálne výsledky a zachovanie krásy našich potlačených látok sevencats odporúčame jednoznačne sušenie na vzduchu. Položte látky na rovný povrch a nechajte ich prirodzene uschnúť. Týmto spôsobom si udržíte kvalitu potlače a predídete možnému poškodeniu, ktoré by mohlo nastať pri sušení v sušičke.

Dôležité upozornenie

Látky je nutné prať pri teplote 30 stupňov Celzia ručne. Ak sa našim látkam poskytne iná starostlivosť, než uvedená na našom webe, nemôžeme garantovať kvalitu a stav potlače sevencats. V prípade ďalších otázok alebo potreby dodatočných informácií ohľadom starostlivosti o naše výrobky, neváhajte nás kontaktovať. 

Ďakujeme za vaše porozumenie a dôveru v naše potlačené látky sevencats. 

info@sevencats.sk 

0917 777 605