ceny doprava expedícia          

Môžete nás kontaktovať e-mailom na adrese info@sevencats.sk

Vrátenie a výmenu tovaru môžete zaslať poštou na adresu:
OSEM s.r.o.
Textilná 7/A Košice-Nad jazerom
04012 Slovakia

ceny

Ceny produktov na sevencats.sk sú uvedené na našej webovej stránke v časti "SHOP". Všetky ceny sú uvedené v českých korunách (CZK) tak, ako sú uvedené na webovej stránke v čase nákupu.

Ste zodpovední za úhradu všetkých nákladov na dopravu, poistenie, colné a iné poplatky a ďalších nákladov na dopravu produktov, ktoré si objednáte prostredníctvom stránky, pokiaľ nie je na stránke uvedené inak alebo pokiaľ sa spoločnosť OSEM s.r.o. (prevádzkujúca e-shop sevencats.sk) nedohodne inak (napr. prostredníctvom špeciálnej ponuky). Dodanie trvá 3 až 5 pracovných dní odo dňa odoslania objednávky (ak nie je dohodnuté inak).

doprava

expedícia

Vašu objednávku zvyčajne odosielame do 3 až 5 pracovných dní. V prípade poruchy materiálu alebo iných nepredvídaných okolností môžeme vašu objednávku odoslať neskôr. Aj v takom prípade sa však snažíme odoslať vašu objednávku do 14 dní od objednania (ak sa nedohodneme inak). Ak nebudeme schopní odoslať tovar v tejto lehote, budeme vás kontaktovať a na vašu žiadosť vám vrátime peniaze.