Záruka spokojnosti

Ponúkame ti 100% garanciu spokojnosti tvojho I. nákupu . Aj napriek tomu, že látky si u nás nechávaš tlačiť priamo na mieru a na zákazku, v prípade, že so svojou objednávkou (do max. 10 metrov na mieru potlačenej látky) nebudeš spokojná/á, môžeš nám ju bez udania dôvodu do 14-nástich dní od kúpy vrátiť. Bez váhania ti obratom vrátime peniaze za objednávku na tvoj účet.

10x prané a nepoznáš rozdiel

Vrchný potlačený pruh je 10x vypraný pri 60°C, práčka Bosch, prací cyklus bavlna, prací gél Ariel + aviváž. Spodný potlačený pruh je referenčný a bez akéhokoľvek prania. Použitá látka pri teste je Janette 21.

Štandardy kvality / očakávania

Farebné odchýlky a materiálové rozdiely

Chápeme, že farby môžu na jednotlivých monitoroch, mobiloch, či notebookoch môžu vyzerať odlišne. Preto si vás dovoľujeme upozorniť, že reálny produkt sa môže líšiť v závislosti od nastavenia vášho zobrazovacieho zariadenia a typu displeja, ktorý používate.

Je dôležité mať na pamäti, že farebnosť potlače sa líši aj v závislosti od vybranej látky. Na polyesterových látkach farby pôsobia inak, v porovnaní s bavlnenými materiálmi. Odporúčame našim zákazníkom detailne preskúmať farebné vzorky v našom vzorkovníku pred uskutočnením objednávky, aby si mohli vytvoriť presnú predstavu o výslednom produkte. Rovnako si nás viete z každej látky vytlačiť ako vzorku minimálne množstvo a to 1 bežný meter pred tým, než si zakúpite väčší objem látky. 

Vzorkovník si viete zakúpiť na tomto odkaze.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa, že s vami môžeme zdieľať krásu našich potlačených látok sevencats.